Kategorie

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Najczęściej kupowane

eRaty Santander Consumer Bank

Produkty firmy Bruder zabawki

Bruder
Niemiecka firma - lider na światowym rynku zabawek. Producent zabawek rolniczych, edukacyjnych: samochodów, ciężarówek, traktorów, sprzętu budowlanego. Straż pożarna, śmieciarka, dźwig, betoniarka, wywrotka... Akcesoria rozszerzające funkcjonalność zabawek. Części zamienne. Najwyższa jakość wykonania i realistyczne odwzorowanie. Kompletna oferta zabawek Bruder na www.bruder.pl

PRODUKT, BEZPIECZEŃSTWO, NAGRODY, SERWIS


Produkt
Zabawki BRUDER wytwarzane są wyłącznie w Niemczech w najnowocześniejszych warunkach oraz poddawane ciągłej kontroli jakości. Wszystkie otrzymały europejską normę bezpieczeństwa i noszą specjalne oznaczenie CE.
Wszystkie zabawki są projektowane zgodnie z wysokimi standardami technologicznymi. Rezultatem tego jest optymalny i zgodny z duchem czasu produkt. Do produkcji używany jest najwyższej jakości surowiec (tworzywo sztuczne), ten sam, który jest stosowany do produkcji samochodów.
Lokalizacja produkcji w całości w Niemczech pozwala firmie oferować doskonałą obsługę klienta oraz umożliwia stosowanie i korektę jakościowych, wysokich wymagań ku zadowoleniu klientów.

Bezpieczeństwo
Wszystkie zabawki zostały przetestowane przez niezależną instytucję. Spełniają bez wyjątku Europejską Normę Bezpieczeństwa Zabawek EN 71/1-3 oraz Amerykańską Normę Bezpieczeństwa użytkownika ASTM F963-96a i dlatego zaopatrzone są znakiem CE.

Nagrody
Wiele zabawek Bruder otrzymało wyróżnienie "Spiel Gut" od Arbeitsausschuß Kinderspiel + Spielzeug e.V. Niektóre spośród nich wyróżniono w USA nagrodą The Dr. Toys.

Spiel Gut
Zabawki BRUDER są rekomendowane jako "Spiel Gut" ("bawią dobrze"). Cóż to oznacza? W 1954 r. wychowawcy, psychologowie, lekarze, technicy, projektanci, chemicy, elektronicy i rodzice utworzyli niezależne (pracujące honorowo) gremium zajmujące się oceną zabawek. Ich rekomendacja "Spiel Gut" oznacza, że określona zabawka została przetestowana przez dzieci i zbadana przez ekspertów z pozytywnym rezultatem. Kryteriami oceny są: walor rozrywkowy, materiał, konstrukcja, trwałość, bezpieczeństwo, wzornictwo, rozmiary, klarowność instrukcji użytkowania i stosowność dla odpowiedniej grupy wiekowej.

Zabawa i zabawki jako pomoce edukacyjne?
Zabawa zawsze łączy się z nauką, nie poprzez kształcenie, lecz przez osobiste doświadczenie - najbardziej efektywną formę nauczania w dzieciństwie. Fizyczna i mentalna ruchliwość, społeczne relacje, wyobraźnia, logiczne myślenie, planowanie, siła koncentracji, radość z aktywności i wreszcie najważniejsze, możliwość rozwijania się przez zabawę i korzyści wyniesione na resztę życia, przydatne zarówno w pracy, jak i podczas wypoczynku.

Naturalna u każdego zdrowego dziecka gotowość do zabawy może być stymulowana poprzez właściwy dobór przedmiotów, które tej zabawie mają służyć. "Spiel Gut" niesie zatem świadomym rodzicom właściwy sygnał - tak oznakowane zabawki stanowią najtrafniejszy oraz bezpieczny dla zdrowia dziecka wybór.

Serwis
W odpowiedzi na życzenia klientów firma oferuje części zamienne dla serii PRO i ROADMAX, które bardzo łatwo dają się montować. Spółka ATA Sp. z o.o. będąca jedynym oficjalnym przedstawicielem i importerem marki Bruder oferuje nie tylko pełną gamę zabawek i części zamiennych Bruder, ale także udziela na nie gwarancję i zapewnia serwis pogwarancyjny.
Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 1080 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 1080 elementów